Čo je u nás nové??

V prvom rade musíme pripomenúť,že 27.4.2012 to bolo presne 7 rôčkov,čo máme doma toto krásne stvorenie :) Buddynko ľúbime ťa a veríme,že s nami budeš ešte veeľa rokov :-*

Cez víkend 28.-29.4. sme sa vybrali na preteky do Kamenáča. Viac info v Agility :)

20.4.2012

Tak dnes nám odcestovalo posledné naše bábo. Táto demolačná čata je už pre nás teda minulosťou :/

Všetci drobci budú poľovne vedení,tak sme zvedaví ako im tá práca pôjde :) Rozlúčka s malou Abbie bola najťažšia,keďže teraz zostal doma taký kľud. Chýbate nám všetci traja,ale verím,že sa máte dobre v nových domovoch. Info ako deťúrence rastú a ako sa im darí nájdete v podstránke Šteniatka - vrh "A".

♥ Atrey,Oliver,Abbie

13.4.2012

Tak som konečne upratala fotky šteniatok a tu nájdete všetky zábery,ako rástli :)

chlapci.rajce.idnes.cz/

+ fotky z norovačky,vychádzky,chaty... chatu s nami absolvovali aj drobci Atrey a Abbie,tak si už teraz užili svoj prvý sniežik :)

Oliverko nám v piatok 6.4. odcestoval do nového domova do ČR,kde robí radosť skvelej rodinke a terorizuje svojich psích parťákov. Bude tam aj poľovne využívaný,tak sa tešíme, že našiel tak dokonalý domov. Ale zároveň nám aj chýba,keďže bol doma taký obľúbený terorista :).

 

23.3.2011

Máme nové fotky šteniatok od Nikol :) nájdete ich tu  : nikolletttka.rajce.idnes.cz/Maly_foxici_CHS_Dangerous_Teritorry_19.3._2012/

2 psíkom stále hľadáme nové domovy.

1.3.2012

Drobci nám rastú do krásy, otvorili očká, zúbky sa už tlačia von, nožičky začínajú poslúchať,... :) v Šteniatka nájdete nové fotky chalanov a tiež aj mená už máme :) ...celá rodinka si ich zamilovala a pomáhajú so starostlivosťou...bude to veru ťažké lúčenie,keď sa malinkí vyberú do nových domovov :)

11.2.2012

Dnes sa nám narodili 3 foxlie detičky. Viac info v Šteniatka.

19.1.2012

Tak zase po dlhej dobe... :) Prvá novinka je,že Amanda čaká miminká-viac info v Šteniatka,graviditu už potvrdzuje aj rastúce bruško :)

Naše výlety-pridala som nejaké fotky...absolvovali sme viac výletíkov,ale nejak sa mi nechce spomínať,čo kedy a ako :) fotiek je aj tak málo.

Plánované akcie- už sme teda niečo naplánovali,hlavne zopár pretekov s Freďákom :)

 

13.11.2011

Popridávala som aspoň linky na fotky :) Nájdete ich v : Naše výlety a v Agility. Čoskoro podopĺňam aj články+ výsledky pretekov a skúšok.

Berieme už záznamy na šteniatka po Amande. Viac o oboch rodičoch nájdete v Šteniatka.

 

14.9.2011

Tak sme zase trošku aktualizovali. Agility- Trnava, Súťaže- Psíci psíkom Trenčín, Plánované akcie.Konečne sme už poslali žiadosť o CHS,tak už môžme len čakať :)

2.9.2011

Naše výlety- Majdán, Trénujeme- Báhoň, Agility- MSR Nitra.A teda ešte info o Buddynkovi. Nakoniec je všetko v poriadku a zaobišli sme sa bez narkózy,tak sme spokojní  :) Budúci týždeň si posielame konečne žiadosť o CHS,tak snáď to stihneme vybaviť do hárania...

22.8.2011

Naše výlety- Smolenice,Kukla, Agility-výsledky zo SNP. V najbližšej dobe pridám článok o MSR v NR a budem informovať,ako sa Buddynkovi darilo na veterine.

3.8.2011

Naše výlety - pridané Smolenice,Duchonka, Plánované akcie- aktualizované

25.7.2011

Tak zase tu máme zopár noviniek,hlavne v Naše výlety, doplnila som tiež Súťaže-Oravský trekk. Inak si užívame leto podľa počasia,teda chodíme sa kúpať ( z Amandy je už taký mini Buddy),trénujeme, turistikujeme,pretekáme,opekáme...Leto ako má byť a náš nabitý život ako má byť :) A ešte teda jedna dôležitá novinka 13.7.2011 náš miláčik Buddy oslávil 9 rôčkov,tak zlatíčko celá rodinka ti prajeme veľa zdravíčka a hlavne ešte veľa spokojných rôčkov u nás...ľúbime ťa :-*

8.6.2011

Naše výlety- absolvovali sme zopár výletíkov a čoskoro doplníme info,ako sme sa mali na trekku na Orave :)

22.6.2011

Šteniatka- konečne sme vybrali Amande ženícha :)

6.6.2011

Tak zase trošku aktualizácie :) Súťaže- Orieškiáda Ivanka pri Dunaji,  Naše výlety- Senec,Báhoň,Brestovany, Skúšky- KFST Sv.Martin.

24.5.2011

V agility sa už dozviete,ako sme behali v Bratislave :)

11.5.2011

pridané výsledky zo Zlína v tabulkách + článok a fotky :) + pridaná podstránka šteniatka.

2.5.2011

Hmmm no prvá novinka je,že stránka už nie je stránkou CHS ,ale len mojou a mojich štovrnohých miláčkov. Našou prioritou je naďalej agility a u Amandy tiež poľovníctvo,takže budete sa tu stále dozvedať naše novinky. Pridala som výsledky z agility pretekov v Brne- v podstránke Agility- Amanda+ Agility-Fredy.Tento víkendík by sme si mali odskočiť zabehať do Zlína,tak snáď nám to víde :) Držte palce...

1.4.2011

Týždeň prešiel a tu zas niečo nové :) Už sa lepšíme. Pomenila som niečo v podstránkach Buddy,Fredy. Agility-článok z Mikulova, Agility Amanda.Fredy pridané tabulky s výsledkami... Inak šteníky rastú do krásy, Ama trénuje poctivo na opravu FSMP a Debie čaká v nedelu Field Trial,tak držte palce :)

25.3.2011

Na úvod sa patrí oznámiť,že šteniatka sú už na svete :) Crash a Corina.Viac nájdete v Šteniatka- Vrh C, ďalej,že máme nového člena svorky Iná háveď,Skúšky- Dano si opravil DS, Agility- boli sme trošku behať, Plánované akcie-niečo sa pomenilo. To je tak narýchlo asi vše :) ...budem sa snažiť častejšie aktualizovať...

4.1.2011

V prvom rade prajeme všetkým návštevníkom našej stránky všetko dobré v novom roku :) ďalej nám pribudlo niečo v Naše výlety a Plánované akcie. A teda ešte jednu novinku vám prezradíme,že C vrh bude čoskoro v podaní foxteriérov hladkosrstých :) Viac sa dočítate v Šteniatka.

9.12.2010

Ako ten čas strašne letí :) Tak teda čo sme aktualizovali? Skúšky, Naše výlety, Polovačky, Výstavy, Agility a taktiež som začala vytvárať náš termínový kalendár na rok 2011,čiže Plánované akcie. To by malo byť aj všetko :) No a ešte naša Bibuška odišla do Trebišova.

10.11.2010

Tak najskôr si pozrite spoveď z nášho výletu v Naše výlety- Jahodník-Čierna Skala a teraz si vylejem zlosť zo srdca :) Takže ďakujem nemenovanému človiečikovi,ktorý je tak prudko inteligentný,že sa zobudí na konci októbra a zmyslí si,že ja chcem ísť na KDS , ktoré sú o mesiac. A tak si niekto vypíše prihlášku v auguste,aby sa mu ušlo miesto a nakoniec z toho vylezie,že Robo ide s 3 foxteriérmi na KDS. Ja si myslím ,že jeho otec nie je Robo a ja tiež nie som Robo. Tak vysvetlí mi niekto ako to,že Robo ide s 3 foxami na KDS???!! Napr. taká MOJA Amanda nemá v papieroch s Robom nič spoločné.Iba ak chovateľ je on.A to ste kde videli ,že ak ide váš chovateľ na skúšky,tak vy už nemôžte ísť,lebo máte od neho psa? :D Alebo idete na skúšky a vaša priateľka chce ísť tiež so svojím psom.No nie! Lebo niekto.... Proste príde mi trochu nelogické,aby sme si my vybrali 2 psov,ktorí na skúšky môžu ísť, pretože každý pes má iného majiteľa či už papierovo alebo v praxi :) No nič inteligencia niektorých ľudí je "vysoká" a tak sa ja lúčim s KDS v tomto roku a ešte dúfam,že mi bude umožnené osobné poďakovanie na výstave....

5.11.2010

Tak hlavná novinka je ,že včera malá Berča odišla do nového domova do Modranky.Ďalej Naše výlety-Plavecký hrad, Skúšky- SO Bratislava.A tiež sa musím pochváliť,že som včera urobila skúšky na vodičák hehe :)Takže čoskoro pre nás nebude ani 1000km ďaleko :D

28.10.2010

Od poslednej aktualizácie ubehol mesiac a my máme toho veľa nového :) Šteniatka- Britany voľná. Pre Beretu sa rozhodol Robko.Naše výlety- Smolenice,Buková, Skúšky- CHSNKS,BL,KFD,FD,  Agility- Trnafské preteky, upravené Plánované akcie,Linky. a to je vše přátelé.... :)

24.9.2010

Trošku zmena so školou,takže sa už 3 dni v týždni vozím do Nitry ,ale aktualizovať sa posnažím čo najčastejšie. :) Takže čo tu máme nového?? Agility- Žitnoostrovský pohár, Skúšky- Amanda Laro Slovakia- BL. Zajtra ukončujeme našu agilitnú pretekársku sezónu,tak nám držte palce,nech niečo prinesieme :)

16.9.2010

Súťaže- Psíci psíkom Trenčín, Trénujeme- tréning triafania a na vode :) A k tomu novinka. Panička sa ide 27.9. zapísať do školy hehe.A tiež sa musím pochváliť,že ešte aj na prijímačky som prišla neskoro,ale dala som to :D

8.9.2010

Tak a zase raz máme niečo nového. :) Napr. že fenka Bereta Laro Slovakia je opäť voľná.Nájdete ju v šteniatkach. ďalej v plánovaných akciách máme pridané nejaké tie skúšky, v Naše výlety- Hubertove dni a Súťaže- Orieškiáda Viničné

 

2.9.2010

Upravená časť Šteniatka a tiež časť vrh A + B  :)

1.9.2010

Naše výlety-Víkend s teriérmi-článok+ fotky, Skúšky-výsledky SO u Danyho a Amandy

Šteniatka rastú a rastú,no nové fotky bohužiaľ nemám :( Tento víkend sa pokúsim to napraviť.Všetky baby sú už rezervované a už sa pomaly blíži ich odchod k novým páničkom :) Pravdepodobne na jar budú ďalšie malé potvorky,ale o tom kto,s kým,ako, kedy ,neskôr :) Pre tých,ktorým nie je ani náš Buddynko ľahostajný mám dobrú správu. Uško je zahojené,nenalieva sa už.Jaziev síce plno,ale to zarastie :) Takže tak.....Samé pozitívne veci...tak to má byť :)

23.8.2010

Agility- SNP, Větřkovice,decká nám zase krásne vyrástli,tak behom týždňa čakajte nové fotky :)

13.8.2010

Agility- článok European Open Liberec, Eucanuba cup Nitra,  Súťaže- Novomestský dogtrekking, Plánované akcie-upravené, Šteniatka-nové fotky :) Krpci rastú do krásy,pekne už vidia a bežkajú :)

 

27.7.2010

Šteniatka už prišli na svet :), Agility- fotky z hier 1, článok + fotky Zmrzlinový pohár ,hry 2, Skúšky- MSBL..

Posledný víkend sme strávili na European open v Liberci,ale o tom potom :)

Buddynko je stále PN,uško sa hojí aj nehojí. Rany sa zacelujú,no v ušku sa stále hromadí krv,takže o týždeň ideme znova na vytlačenie zrazenín.

13.7.2010

Konečne sa mi podarilo dať dokopy naše novinky :)Tak pekne poporiadku:Buddynko nám dnes oslavuje 8 rôčkov,tak mu prajeme ešte veľa rokov prežitých v našej rodinke a k tomu hlavne ešte to zdravie, Šteniatka-nájdete tam fotku tučnučkej Aidy + v najbližších dňoch už očakávame pôrod :), Naše výlety- článok s fotkami zo Smoleníc a zo stanovačky,Skúšky- fotky a pár riadkov so SVP, Agility- Prázdninové derby+Letný pohár hier...

Ale nie len to je nové...Včera 12.7.2010 sa nám narodili 3 biely morčičáci a v piatok 9.7.10 sme si priniesli ešte jednu čiernu dlhosrstú morčičáčku s bielou ofinkou :) Hneď mi padla do oka ,tak sme ju zobrali hehe

K tomu bol náš Buddynko zase PN.Veď to by snáď už ani nebol rok,keby bol bez operácie.Badkovi praskli v ušku 2 cievy,takže prežil zase raz narkózu a rezanie.Predtým sme dali urobiť vyšetrenie krvi,aby sme vedeli,že všetko je v poriadku.Dňa 6.7.2010 sme sa teda boli dať rezať.Uško je momentálne v štádiu hojenia a dnes sa chystáme na vybratie stehov,tak držte palce,aby bolo všetko v poriadku.

 

 

30.6.2010

Tak prešli 2 týždne a my máme zase toho veľa nového :) Skúšky- absolvovali sme MSBLT a BL, Súťaže- Oravský dogtrekking,  Plánované akcie-upravené, In memory- Aneta Laro Slovakia , ktorá odišla do nového domova, taktiež malý morčičák Angelo nás opustil a putoval do chovateľských potrieb v HC. Aiduška už je teraz ako balón,takže šteníky by mali byť.To by myslím malo byť aj všetko :)

15.6.2010

Agility- Trenčianska pohodička, a už budúci týždeň by sme mali ísť s našou mamičkou na SONO,tak dúfam,že nám povedia peknú správu :),no a ešte asi pôjdeme na ďalšie skúšky,konkrétne SVP...a s kým?to sa nechajte prekvapiť :)

9.6.2010

O nás-upravila som trošku riadky o sebe,keďže už rok mám doma tretí poklad-Amandu :),Naše výlety- V Orešanských horách, Súťaže-Haw show Horná Streda, Agility- Cup Mania

3.6.2010

Skúšky - FSMP,Dany Budaiov dvor,Amanda Laro Slovakia, Naše výlety - Zelenické jazerá,   Agility-Ukážky Cífer,  Súťaže-Psí memoriál Luckyho Blacka

Decká v nedeľu  30.5. oslávia svoj prvý rôčik :)

tak teda ....HAPPY BIRTHDAY OUR  "A" LITTER....

24.5.2010

Tak po dlhej dobe sme zase aktualizovali a samozrejme zase bolo veľa veľa noviniek :)

Šteniatka-pridaný dátum krytia, Iná háveď-pridaný morčičák Angelo ,Naše výlety-Horné Orešany,Skúšky- FT Malženice,Výstavy- KV Radějov,Agility-Dunajský pohár,upravené Plánované akcie.

A tak už aj maturity mám za sebou,čiže konečne bude zase aj čas na stránky :)Zmaturovala som aj napriek tomu,že som neobmedzila tréningy a preflákané víkendy hehe.

Cez víkend nás čakajú ďalšie skúšky,tak držte palce ...

čoskoro pridám aj článok z našej akcie Psí memoriál Luckyho Blacka

 

28.4.2010

Skúšky-Amanda Laro Slovakia-pridané známky zo SVMP

27.4.2010

Tak a je to tu,zase sme sa trošku hrali so stránkou :) Skúšky- článok so SVS a SVMP,Amande som už urobila skúškovú tabuľku :),Súťaže- Malokarpatský dogtrekking-článok+ fotky,Agility-Hafan Cup Cífer- naše prvé preteky v roku 2010, Chovné jedince- Amanda s Anetou splnili tie "úbohé" podmienky chovnosti foxteriérov už vo Viničnom,tak som ich zaradila medzi chovné jedince,aj keď v najbližšej dobe na nich chovať určite neplánujeme,keďže sú ešte mladučké a taktiež ich čaká ešte skúšková kariéra,nejaké tie výstavičky a Amandu aj agility preteky.No a čo krytie Aidy? už sa ani nepýtajte :D Babulka robí páničkom stresy,ale už teraz vážne vyzerá,že je v začiatkoch hárania :)

16.4.2010

Skúšky- MFT Budmerice. ďalšiu aktualizáciu v blízkej dobe nečakajte ,pretože nabité víkendy sú späť a panička už cez týždeň moc nestíha,lebo treba aj veľa trénovať a sem-tam sa pripravovať na maturity... :) ale noviniek bude veľa,tak sa máte na čo tešiť hehe

6.4.2010

Takže po predĺženom víkende máme zase veľa noviniek :) Všetky dni sme prežili tak športovo-rekreačne. Takže Trénujeme- pridaný 1 tréning, Naše výlety- pridané 2 výlety, Plánované akcie- pridané 2 akcie (FT a výstava v Čechách)... ďalej sme voľno strávili na cvičáku,kde sme si pekne agilitili a panička mala radosť,lebo nám to ide čím ďalej tým lepšie a  aj z foxíc sa stávajú "agility nadšenci" :) , panička nezabudla ani na korčule a v piatok dala stavačkám Alfe a Debe pekne zabrať. Dosiahli sme zaujímavú  rýchlosť 40km/h a to bez úrazu :) ...aj keď chvílami som mala pocit,že poletím :D Nabudúce radšej nahodím chrániče a pôjdeme to prekonať :D inak samozrejme nechýbal večer na Borovej,kde sme mali Freda a "chudátko"....pýtate sa kto je "chudátko" ? je to ďalšia foxlia slečna v rodinke.a prečo práve "chudátko"? keď spoznáte uvidíte :D proste nejak to pri nej vzniklo. Je to však neobyčajný fox,ktorý spí všade,kde ho položíte. Chvílami by som také niečo chcela aj u Amandy,ale inak môžem byť rada,že je taká streštená aká je,lebo mať doma "chudátko",to by chcela snáď len moja babka s mamou :D

 

 

 

 

28.3.2010

Tak ak vás zaujíma,ako sme "zahviezdili" vo Viničnom, pozrite si Výstavy. Je tam článok + v tabuľkách pri jednotlivých menách sú známky a pri Amande tiež posudok z TN a Viničného. Taktiež si môžte prečítať aj zopár riadkov z výstavy v NR,kde sme boli pozrieť.

Fotky z oboch výstav čoskoro...

26.3.2010

Fotogaléria zmenená na Foto/Videogaléria- pridané 3 videá , Iná háveď- morčiatka -pridané fotky :)

V nedeľu nás čaká foxterriérska výprava do Viničného,tak držte palce :)

24.3.2010

Ako ste si všimli máme nový vzhľad stránok :) Naše výlety- Nielen Orešanské hory- článok+ fotky, Trénujeme- tréning na FT a SVMP, Plánované akcie- doplnené a upravené :), Iná háveď- nový prírastok koreliak Aleš.

Ešte by sme vám chceli oznámiť,že naša budúca maminka Aiduška začína hárať,tak už čoskoro môžte držať palce,aby sa krytie podarilo :)

 

14.3.2010

In Memory- "mačkopes" Viktor - Viktorko nás opustil :( Ostatné novinky doplním behom budúceho týždňa.

8.3.2010

Zopár členov nášho klubu CANIS CLUB CÍFER organizuje akciu pre všetkých psíkov www.canisclubcifer.sk/files/Psi_memorial_Luckyho_Blacka_2010.pdf   :) viac noviniek doplním ,keď bude viac času hehe

4.3.2010

Naše výlety-Dolnoorešanské hory, Fenky-Amanda -pridané video :)

 

1.3.2010

Po dlhom čase zase aktualizujeme :)Takže Naše výlety- Brestovany-pridané fotky, Horné Orešany-Majdán, okolie Váhu pri HC, Horné Orešany a Majdán :) .Ako vidíte,kým nám ešte nezačalo obdobie skúšok,pretekov,výstav,.... ,tak sa snažíme chodiť na výlety :) na rajčinke tiež nájdete fotky Líštička a foxíci... Inak si žijeme dobre a pomaly čakáme rozháranie všetkých báb :) Rozbehla to malá Ama,ktorá nám už hára od piatku,takže má zvýšenú kontrolu a dosť času musí byť zatvorená vnútri :( Aiduša tiež už vyzerá,že čoskoro začne,tak držte palce,aby všetko vyšlo a na jar aby prišli na svet krásne šikovné šteniatka :)

10.2.2010

Naše výlety- v Brestovanoch, Poľovačky- lov na líšky :), nová sekcia Trénujeme

4.2.2010

Súťaže- orieškiáda v Z.Moravciach-konečne niečo aj v zimnom období :), inak si naša nová členka rodinky Debuška zvyká dobre a ja sa už teším na víkend,keĎ budem s ňou hehe

1.2.2010

Naše výlety- Ples Pečeňady, Poľovačky- na líškach, a tu chlapci.rajce.idnes.cz/snehovy_januar_2010/ nájdete januárove fotky :)

31.1.2010

Takže našu "Novinku" tu už máte :) nájdete ju v zložkách Fenky- Debie a cestu nájdete opísanú v Naše výlety -Cesta do B.Štiavnice.Michalovi ďakujeme za Debie a taktiež za ochotu a dúfame,že naplníme jej život láskou a všetkým čo potrebuje. Bohužiaľ aj ona je z tých psíkov,ktorých ľudia dokázali zanedbávať :(

čoskoro doplním ešte januárové fotky + sánkovačku :) a ešte fotky z norovačky ....

28.1.2010

Naše výlety- Orešanské hory, Výstavy- článok + Amanda a Aneta majú zapísané výsledky,Linky- pridali sme 2 stránky a 2 odstránili :D, Plánované akcie-taktiež niečo popridávané, In memory-Hurikán Slovakia Orsay- novinka :)

Chceme sa ešte poďakovať všetkým ,čo poctivo sledujú našu stránku :) Tá vysoká návštevnosť nás veľmi teší.

Páničkovia sa zajtra chystajú na ples a po plese príde novinka,tak sa tešte a sledujte :) Posnažím sa ju pridať čo najskôr...

20.1.2010

Naše výlety- Grinavské jazerá ,Plánované akcie

V piatok (15.1.) Amanda absolvovala RTG zadnej nožičky,ktorú si v auguste zranila pri páde.Musíme sa pochváliť,že nôžka vyzerá úplne v poriadku a krásne zrastená  ... Máme z toho veľkú radosť :)

7.1.2010

Naše výlety- Pezinská baba, Bezovec

2.1.2010

takže prvá aktualizácia v roku 2010 :)

Polovačky- Pečeňady-pridaný článok + fotky, a taktiež som napísala menšie zhodnotenie celkom úspešného roku 2009

Takže v roku 2009 sme boli celkom úspešní (každý vo svojej oblasti:),podarilo sa nám zúčastniť takmer všetkých akcií,ktoré sme plánovali,no boli aj ťažké chvílky …

Aiduška sa ukázala na dvoch výstavách,odkiaľ si priniesla pekné výsledky a hlavne odchovala svoj prvý vrh ,našich troch „áčkarov“:)

Danko úspešne zložil brlohárske a duričské skúšky.

Alfa mala úspech na JSS,zúčastnila sa viacerých poľovačiek.

Buddy si priniesol prvú medailu z výstavy orieškov,psíkov bez PP aj s PP.

Fredy sa rozbehal na pretekoch a mal aj krásne úspechy,čiže poháre a medajle nechýbajú :).

Asterix odišiel na východ,kde robí svojej rodine radosť a jeho zamestnanie je poľovnictvo

A naše malé baby Ama a Anet?? :) Tie ešte nemajú žiadne špeciálne úspechy na skúškach,výstavách,či pretekoch...no nebojte časom aj to príde :) Zatiaľ len rastú do krásy a učia sa.

Amuša má svoje zamestnanie agility a nezabúda tiež na poľovníctvo.Je to blázon do zvery,tak uvidíme,čo z nej bude :)

Sára sa u nás dala dokopy po psychickej stránke,úspešne zložila brlohárske skúšky, prešťahovala sa na východ,kde so svojím pánom absolvovala tiež farbiarske skúšky :)

Najhoršie chvíle sme prežili s Buddym a s Amandou,práve vtedy,keď sme ich takmer stratili.U Buddynka to boli problémy s kastráciou a u Amy jej známy letecký deň,keď vypadla z balkóna. Sme strašne šťastní,že obaja to zvládli bez následkov.

V budúcom roku 2010 budeme zase veľmi zaneprázdnení :) Čakajú nás nejaké výstavy,veľa pretekov,skúšok, jarné šteniatka,zimné poľovačky a tak ďalej :)

28.12.2009

Naše výlety- pridané fotky z Častej, Polovačky- fotky zo Zelenča, Agility- pri Ame a Fredovi sú pridané nejaké fotky :)

24.12.2009

Agility- pridané nejaké riadky+ fotka pri každom agility psíkovi :), Termínový kalendár- pridané nejaké akcie. Čoskoro doplním aj nejaké fotky,len sa ku mne musia dostať :)

10.12.2009

Skúšky- zopár riadkov a fotky z DS na Majdáne, Naše výlety- Častá, Amanda a Aneta majú vo svojej sekcii nové fotky a taktiež aj na úvodnej stránke :), a už sa nám začína plniť Termínový kalendár :)

19.11.2009

Naše výlety- Zochova chata, Šteniatka- info o plánovanom vrhu B :)

12.11.2009

Naše výlety- Horné Orešany,Leopoldov,Jahodník, pridaná sekcia Poľovačky- Pečeňady. Tak konečne som aktualizovala aspoň niečo,tak zatiaľ dúfam stačí :)

24.10.2009

Naše výlety-pri Váhu-pridané fotky , Skúšky- 3 články zo skúšok + fotky :)

15.10.2009

Tak konečne fotky z vyhodnotenia v článku Agility - Trainer agility cup Cífer, výsledok a fotky z Interry vo Výstavy- Aida Semper Vireo.Ešte sa musíme pochváliť s výkonom Amandy. Skúšali sme už štekačku na líšku a Ama veľmi prekvapila.Po menšom povzbudení štekala ako bláznivá. Všetci sme už zvedaví ako bude hlásiť prasiatka,no na to si ešte počkáme. :)

6.10.2009

Tak čím začať? hmmmm tak Iná háveď-Fretky.  Nájdete tam našu novú členku svorky Alžbetku :) ďalej Súťaže- Viničné-dočítate sa ako sa našim hviezdam darilo. Agility- Trainer agility cup Cífer- niečo o našich posledných pretekoch tohto roku :) na rajčinke chlapci.rajce.idnes.cz/ máme už fotky zo septembra a zopár fotiek z venčenia z Horných Zeleníc. Ďalšia veľká novinka je,že z nášho Robka sa stal poľovník :) 3.10.09 úspešne zložil skúšky. Takže vo štvrtok držte palce Aiduške na Interre a Freďáka tam možno uvidíte na ukážkach agility. Pravdepodobne sa prídu ukázať aj naše najmenšie poklady Ama a Anetka.Ešte novinka,že Amanda už bez problémov behá,skáče..proste všetko je už OK.Takže už zase navštevuje cvičák a pomaly ale isto sa pripravuje na svoju agility kariéru :) Najbližší výlet plánujeme v nedeľu 11.10.2009 z Leopoldova prejdeme k Váhu a pôjdeme popri ňom,kým budeme vládať :D Tak kto by sa chcel ešte pripojiť,nech dá včas vedieť. Tak pre dnes všetko

24.9.2009

Naše výlety- Orešanské hory -pridané aj naše fotky :)

23.9.2009

Naše výlety -článok a linky na fotky Orešanské hory, pridaná sekcia Iná háveď

fotka Asterixa z nového domova:)

fotky z tréningu tu : stano3c.rajce.idnes.cz/trening_2009-09-20/

17.9.2009

Súťaže-Trakovický chlpáč, Výlety- Víkend s teriérom = pridané fotky :)

16.9.2009

In memory- Hurikán Slovakia Orsay- Sára odišla na východ :( V sobotu sa ešte zúčastnila skúšok BL v Bielom Kostole,kde získala 2x II.cenu. Súťaže- Piešťanský oriešok, Agility- MSR detí a mládeže,Naše výlety-Orešany hory. Amande sa nožička lepší,už na ňu pekne stúpa,ale najbližší asi mesiac bude ešte na liekoch :(Pevne veríme,že sa jej nôžka úplne uzdraví.

v nedeľu 20.9. plánujeme výlet v Orešanských horách,tak kto by mal ešte záujem sa ozvyte :)

1.9.2009

Naše výlety- Víkend s teriérom. V tomto článku sa dočítate aj o tom,čo sa tam stalo Amande . Takže naša malinká bude najbližšie týždne,možno mesiace len doma,takže s agility zatiaľ končíme.Ak to nôžka dovolí,tak sa po uzdravení k tomu vrátime,čo dúfam bude možné.Najviac ma mrzí,že také miništeňa prežije svoje detské časy zavteré doma a žiadne šklbačky so psami a behanie po poliach :( Ale tak snáď bude čoskoro v pohode. Fotky z víkendu pridáme ešte asi tento týždeň.V nedeľu sa ešte chceme zúčastniť Hubertovych dní,tak snáď nám to víde :) O Amandinej nožičke budeme ešte informovať.

 

 

24.8.2009

Tak a je po úspešnom víkende a my máme ďalšiu aktualizáciu :) V Naše výlety- Smolenice-pridané fotky+MSR agility- článok a link na fotky, Skúšky-Alfa Steiger-haus -JSS-1.cena :) fotky tu: chlapci.rajce.idnes.cz/JSS_Unin_22.8.09_Alfa_Steiger-haus/

21.8.2009

Tak menšia aktualizácia. Naše výlety-pridaný malý článoček zo Smoleníc. Fotky budú čoskoro. Agility- Duo cup Bratislava-článok+ fotky.Videá spracujem v blízkej dobe,no všetky behy natočené nemáme :)

11.8.2009

A je tu zase nejaká tá aktualizácia. Agility-Amanda Laro Slovakia- niečo o prvom tréningu,Agility -o tábore a o pretekoch,Súťaže- Trakovický chlpáč, a na rajčine máme nejaké fotečky zo skúšok SVP z Blatného,na ktorých sme boli pozrieť. Všetky fotky sa posnažím pridať v čo najbližšej dobe.A etše jedna novinka-Amanda je už "doma" v Orešanoch.S bráškami sa znášajú super všetci traja.

 

29.7.2009

Tak som predsa ešte niečo aktualizovala pred táborom. Agility-článok z posledných pretekov, Agility-Aida Semper Vireo-niečo o jej prvom tréningu :),Naše výlety- opekačka v Cíferi.Fotky ešte nie sú.Nemám v poriadku PC,tak ich pridám až nabudúce.Najbližšia aktualizácia bude až po tábore a to budeme mať určite veľa veľa noviniek,tak sa nezabudnite zastaviť. :)

 

23.7.2009

Šteniatka-Vrh A pridané nové fotky. Asterix včera odišiel do nového domova.Dúfame,že bude šťasný a že z neho bude vynikajúci poľovník.Fenky-pridala som tam naše malé baby.Naše výlety- pridané niečo o stanovačke na Šintave.Skúšky-Dany Budaiov dvor-pridané výsledky z MSBLT,ktoré mu bohužiaľ v sobotu pokazil rozhodca. Agility-pridaný článok z pretekov na Šintave.Plánované akcie-aktualizované.

15.7.2009

Agility-Cup Mania Kamenný mlyn- pridané konečne video,za ktoré vďačíme Kike :), Výstavy-Hurikán Slovakia Orsay- výsledky výstavy v KE, Naše Výlety- pridané 2 kúpačky v Petre a na Váhu. :) Tento víkend Danka čakajú skúšky a Fredyho preteky,tak držte palce :)

 

13.7.2009

 

8.7.2009

Naše výlety- pridala som zopár riadkov z víkendu na Bukovej.Z piatka na sobotu sme ešte stanovali na Orešanskej priehrade,ale o tom som článok nepísala.Nemáme ani fotky :)Tých výletov je hrozne veľa,tak už pridávam len niektoré. V sobotu ide Sára na svoju premiérovú výstavu,tak jej držte palce :)

 

30.6.2009

V naše výlety nájdete niečo o Orešanskej priehrade. V sobotu 27.6.2009 sme boli so Sárkou pozrieť v Bolerázi na skúškach,tak sa malá bola niečo priučiť.:D Teda skôr ja. Nahrala som na net fotky našich áčkarov.Link na ne nájdete vo Fotogalérii. :)

 

24.6.09

Konečne som sa venovala odkazom na našich kamošov ,a tak je už aktualizovaná časť Linky. Ak ste sa tam nenašli,dajte mi vedieť :) Do Plánovaných akcií som pridala najbližšie výlety,na ktoré ideme.Postupne tam budem pridávať ďalšie,ktoré naplánujeme. Ak máte záujem sa na nejaký pridať,tak ma kontaktujte.

23.6.09

Tak dnes celý deň prší a ja som mala dosť času pohrať sa etše so stránkou. Upravila som sekcie Skúšky a Výstavy,kde som každému psíkovi vytvorila vlastnú časť.V Dankovich skúškach nájdete už výsledok z víkendu a taktiež odkaz na fotky :) Aktualizovala som aj Plánované akcie.

22.6.09

Zase veľa noviniek. Krpci nám rastú do krásy,začínajú behať,rastú im zúbky a začínajú byť dosť ukecaní :) V Šteniatka-Vrh A som pridala zopár nových fotiek. V Naše Výlety je článok a fotky zo Suchovskej priehrady. Za ten čas medzi aktualizáciami sme síce boli viackrát pri vodičke,ale nemali sme foťák so sebou.Tak to sem nebudeme dávať všetko :) v Agility je článok z klubových pretekov,kde sme s Fredym získali 1.miesto :), Náš Danko strávil víkend na skúškach. V sobotu získal II.cenu,aj keď mu len málo chýbalo do I. V nedeľu to už bola I.cena :) V mojej prítomnosti sú len prvé heh.Bohužiaľ v sobotu som s nimi nebola,lebo sme boli na tých naši klubových pretekoch a nestíhali sme to. O skúškach napíšem viac čoskoro a pridám aj fotky

9.6.2009

V piatok sme teda boli pozrieť v Senci so Sárou a Fredíkom. Pobehali sme okolo kruhov,postretali známych,nakúpili somarinky a odtiaľ pozrieť naše šteníky ,a potom na tréning. Škoda,že sme nestihli Sáru prihlásiť. Víkend sme strávili na pretekoch.Viac sa dočítate v Agility-Cup mania. Fotky a videá pridám neskôr. Tento týždeň by nám už krpatí mali začať otvárať očká,tak potom hodíme aj nové fotečky šteniatok. :) To je zatiaľ vše a môžte sa tešiť na ďalšiu aktualizáciu .

 

4.6.2009

Dnes som teda pridala článok z orieškiády.Viac v Súťaže.Máme niečo o priehrade v Naše výlety. Na úvode máme ešte jedno logo,o ktoré sa nám postarala Kika.Ja som len kreslila návrh :D Šteníky nám rastú do krásy,tak čoskoro pridáme aj nové fotečky.

31.5.2009

a zase máme veľa noviniek.Snáď tá najdôležitejšia novinka je,že Aiduška nám dňa 30.5.2009 priviedla na svet prvý vrh CHS Laro Slovakia.Viac nájdete v Šteniatka-Vrh A. Naša Sára sa včera stala ženou,začala prvý krát hárať :).  v Naše výlety nájdete niečo o výlete v Senci.Čoskoro pridám ešte článok z orieškiády ,ktorá bola organizovaná v Hornej strede dňa 29.5.09.Link na fotky z Dankovich skúšok nájdete v Skúšky.

 

25.5.09 konečne zase troška aktualizácie.Máme za sebou zopár vydarených výletíkov,tak pozrite-Naše výlety :) v sobotu sa náš Danko zúčastnil skúšok.Uspel veľmi dobre,tak sme naňho hrdí :) viac v Skúšky.V piatok 22.5.09 sa otváral cvičák v Trakoviciach,kde sme nechýbali.Fotky myslím,že nemá nikto heh www.kktrakovice.webnode.cz Naša Aiduška už má termín pôrodu,tak už netrpezlivo čakáme a tešíme sa na malinkých :) S Fredym poctivo trénujeme a pevne veríme,že na pretekoch v Kamennom mlyne už nebudú stresy a ukáže svoje kvality :) Včera sme sa boli s Alfou,Sárou ,Fredom a kamošmi kúpať v Senci.Ale o tom potom ,keď budem mať fotky :)

 

10.5.2009

tak dnes iba v skratke vás oboznámim s udalosťami posledných dní. V BA sme s Fredíkom nakoniec štartovať neboli,pretože Buddynkova kastrácia sa trošku viac skomplikovala.V piatok sme museli navštíviť veterinára,aby zastavil krvácanie,keď už nič iné.Predsa Buddy nie je krava :DV sobotu sme radšej zašli za našou pani veterinárkou a čo sa nám prihodilo? Asi takéto niečo nikto nečakal,ale Buddynko nám tam takmer vykrvácal. :( Chceme sa ešte raz poďakovať MVDR. Červenkovej,že nám ho zachránila,pretože bez toho nášho sataníka si už život ani nevieme predstaviť.Ďakujem aj za psychickú podporu od známych a priateľov. Potrebovala som to. A hlavne nášmu Robkovi.Tak všetkým ešte raz ďakujemeee. Badák nám prespinkal celý deň a ja som bola stále pri ňom.Večer už bol zase plný života,tak kým zaspal,to som si ešte počkala.V noci som mala ponadstavované budíky,aby som Badýska kontrolovala.Tie budíky takmer ani treba nebolo,pretože som sa budila stále :)Som veľmi rada,že do rána už žiadne krvácanie nebolo.Ešte aj dnes sme trošku otravovali našu pani doktorku.Bolo treba Badkovi ešte nejaké injekcie pichnúť.Už by malo byť len dobre,tak držte palce,aby sme sa z toho čo najskôr dostali a lietali zase kade-tade :)

no nie sú spolu zlatí? :))

7.5.2009 tak sa mi to podarilo a máte tu všetko,kde sme boli posledné dni :)Dúfam,že som na nič nezabudla. Tak teda máme aktualizované časti Výlety a pridali sme podstránku Agility,kde budeme písať o agility akciách.Dúfam,že ich s Fredom ešte veľa absolvujeme.

Ešte máme nejaké novinky. S Aiduškou sme včera navštívili pani veterinárku,ktorá jej urobila Sono,tak pevne veríme,že sa už nič neskomplikuje a koncom mája sa narodia dlhoočakávané šteniatka. :) Na veterine sme mali aj Freďáka.Zase zápal spojiviek :( A Buddy sa konečne dočkal dlhšie plánovanej kastrácie,tak sa nám teraz chudáčik zotavuje.Ale to bude čoskoro dobrééé a budeme zase behať po výletoch :) RTG sa nekonal,lebo pani veterinárka mala plno a sme jej vďační,že nás tam nejak vpasovala aspoň na kastráciu. RTG teraz neplánujeme robiť,pretože  Buddyho nechcem už dávať uspávať.Teraz som to chcela len preventívne,keď už bol v narkóze. Takže preventívny RTG nebude,možno až neskôr,keď sa dostavia nejaké prblémy s nožičkami,ale to nás dúfam obíde. Ešte o taký mesiac očakávame malé morčiatka :)To by bolo zatiaľ asi všetko.Kedy sa dostanem k najbližšej aktuálizácii netuším,ale asi tak skoro nie :D Tento víkend štartujeme v BA,tak držte palce.

20.4.2009 aktualizovaná časť Naše výlety, Linky- pridala som aspoň zopár linkov :)

Čoskoro pribudnú aj fotky z Budmeríc,kde bol bohužiaľ len Robko,lebo nejak nám to prekazili choroby :( Už sa ale tešíme na ďalší pekne naplánovaný víkend na pretekoch v Cíferi,ešte sa pohrávame s myšlienkou spraviť menšiu opekačku pri vode,tak uvidíme ako bude :)Ak by ste mali záujem sa pridať,kľudne sa nám ozvyte.Psy sú povinná výbava.

Našej mamičke Aiduške sa už guľatí bruško,tak dúfame,že sa jej narodia zdravé šteniatka a koncom apríla sa chystáme na SONO :)

Ešte vám predstavíme nového člena Imricha.Prišiel k nám 9.4.09Imrich pôjde bývať čoskoro k Robkovi a ja si prinešiem dlhosrstú samičku :)

Cez Veľkonočné sviatky sme mali na prázdninách malú Sárku. Aiduškin pôrod sa pomaly blíži,tak treba doma spracovávať hehe

 

__________________________________________________________________________________________________________________

2.4.2009 Aktualizovaná časť Výstavy, inak si žijeme celkom dobre.Včera sme si boli zatrénovať s Buddym a ako porota bol Robko s Fredom a Sárou.No Badák nemal svoj deň a neukázal svoje kvality tak ako mal.Sme sa teda aspoň vybláznili a poriadne prešli.Buddy sa paničke zase postaral o peknú dlhú noc,pretože si zabehol po stopách.Panička chodila v noci každú asi pol hodinku pozerať,či nie je pred bránou.Ráno ako vyšlo slnko sme ho išli s Fredíkom hľadať. Našťastie sme ho našli na mieste,kde zabehol.Akurát šlapal cez pole smerom na cestu domov:) Tak sa tešíme ,že sme zase v plnom počte a čaká nás dnes aj kúpanie po noci v prírode :D Aspoň malá Sárka včera potešila. Konečne sa z nej stáva živá fenečka a strach sa pomaly stráca :)

_________________________________________________________________________________________________________________ 

27.3.09 Šteniatka-nájdete tam už dátum krytia :) ,O nás-konečne pár riadkov o našom Robkovi :),Naše výlety- Ratkovský háj...

s Fredíkom sme včera po dlhom čase absolvovali tréning.Krpec behal pekne ako skoro vždy,len zase roztržka s Quickom,tak menšia ranka na nôžke a pacient nám odmietal aj ísť von potom.Ale dnes už behal zase ako srnka.Ešte si sem-tam zasimuluje :D

_________________________________________________________________________________________________________________

21.3.09 Naše výlety-priehrada HO,Kamenáč :),našu Aidušu čaká budúci týždeň nakrývanie,Buddynka pravdepodobne kastrácia+ očkovanie,tak držte palce :)

_______________________________________________________________________________________________________________

14.3.2009 Výlety- pridané 2 články :) ,z dnešnej priehrady pridáme článok čoskoro,fotky už nájdete v albume+ fotky z tréningu Alfy a Pegasa,Freďáčik už je úplne ok a zatiaľ sa ukázalo,že kastrácia pomohla.Uvidíme ako bude ďalej :), a ešte jedna dobrá správa je,že Aiduša sa nám už konečne hára

_______________________________________________________________________________________________________________

Naša stránočka bola oficiálne spustená dňa 30.1.2009 .Všetky novinky,ktoré sa udejú nájdete práve tu :)